Kontakt z obsługą i zamówienia telefoniczne: 538 445 040 pon.-pt. 9.00-16.00

Zwrot towaru

 ZWROT TOWARU

Jeśli

A) jesteś konsumentem

lub

B) jesteś osobą fizyczną, a umowa, którą zawarłeś z nami po 31 grudnia 2020 r. jest bezpośrednio związana z Twoją działalnością gospodarczą, ale nie ma dla Ciebie charakteru zawodowego

przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy w ciągu 14 dni od otrzymania towaru.

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy możliwość skorzystania z Wygodnych Zwrotów – wystarczy kilka kroków, by wygodnie zwrócić do nas towar.

 

 

Adres zwrotny:

Bazarowisko.pl

ul. Winogrady 150

61-626 Poznań

Przygotowaliśmy FORMULARZ ZWROTNY - nie jest on obowiązkowy - formularz możesz pobrać TUTAJ.

Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący, jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem ze względu na brak możliwości sprawdzenia zawartości przed odebraniem przesyłki.Informacje prawne

Klient odpowiada za zmniejszenie wartości zwracanych Towarów wynikające z korzystania z nich w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2011/83/UE, sposób ten nie powinien odbiegać od oględzin towaru w sklepie stacjonarnym.

Powyższe zapisy nie ograniczają oraz nie wyłączają uprawnień Kupującego będącego Konsumentem, które przysługują mu zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta, na mocy której konsument ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia dostarczenia towaru.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium