Kontakt z obsługą i zamówienia telefoniczne: 538 445 040 pon.-pt. 9.00-16.00

Klasy produktów

Co oznaczają klasy produktów w naszym sklepie?

Jesteśmy outletem, co oznacza, że stan towaru może się różnić nawet w ramach danego modelu. Dla Twojej wygody sklasyfikowaliśmy realny stan oferowanych produktów. Każdy przedmiot jest ponadto dokładnie opisany i sfotografowany w naszym studiu. Wszystkie oferowane towary zostały natomiast przez nas dokładnie sprawdzone zarówno pod względem estetyki jak i działania. Jeśli posiadają jakiekolwiek braki w wyposażeniu, jest to za każdym razem wyszczególnione. Ponieważ produkty są z importu, mogą nie posiadać polskiej instrukcji.

NOWY

Jest to towar powystawowy, z nadwyżek produkcji, nie posiadający kompletnie żadnych śladów użytkowania ani widocznych usterek estetycznych. Może natomiast nie być fabrycznie zamknięty lub posiadać podniszczone opakowanie. Czajniki, żelazka i ekspresy mogą mieć drobne ślady lub krople wody - zawsze sprawdzamy ich szczelność.

KLASA A

Jest to towar powystawowy, może posiadać drobne ryski i nieznaczne tego typu mankamenty estetyczne, które w żaden sposób nie wpływają na jego walory użytkowe. Opakowanie może być podniszczone lub zastępcze. Dokładny opis i wyszczególnienie znajdziesz na zdjęciach.

KLASA B

Jest to towar ze śladami użycia, powystawowy i poprezentacyjny. Oprócz drobnych mankamentów estetycznych typu ryski, przebarwienia itp. może posiadać ślady użytkowania. Opakowanie może być podniszczone lub zastępcze. Za każdym razem wszystkie ewentualne te elementy znajdziesz w opisie i na zdjęciach.

Jeśli masz do nas pytania, śmiało dzwoń, odpowiemy na Twoje wątpliwości lub doślemy dodatkowe zdjęcia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl