Kontakt z obsługą i zamówienia telefoniczne: 538 445 040 pon.-pt. 9.00-16.00

Gwarancja

GWARANCJA i REKLAMACJA

 

Każdy oferowany przedmiot jest sprawdzany przez nasz serwis i dokładamy wszekich starań, by zrobić to jak najbardziej szczegółowo. Jeśli jednak coś się stało z Twoim przedmiotem, zgłoś to nam to:

telefonicznie tel. 538 445 040 (pon-pt 8.00-16.00)

lub na adres sklep@bazarowisko.pl

 

Jeśli jesteś konsumentem w myśl kodeksu cywilnego, czas na reklamację w przypadku wad fabrycznych lub ukrytych towaru od momentu otrzymania towaru wynosi:

  • 24 miesięcy  w przypadku rzeczy nowych (oznaczone jako NOWE lub Klasa A)

  • 12 miesięcy  w przypadku rzeczy używanych (oznaczone jako Klasa B) - na podstawie art. 568 par. 1 KC

Jeśli w tym czasie wystąpi wada fabryczna lub wada ukryta przedmiotu, odbierzemy od Ciebie towar za pośrednictwem firmy kurierskiej na nasz koszt.

W ciągu 14 dni rozpatrzymy Twoje zgłoszenie, zgodnie z ustawowymi zasadami reklamacji, a w przypadku, gdy produktu nie da się naprawić, wymienić lub naprawa będzie nieopłacalna, zwrócimy Ci należność.

Gwarancji i reklamacji nie podlegają:

  • elementy naturalnie zużywające się i podlegające wymianie eksploatacyjnej (np. filtry, szczotki, baterie)

  • usterki mechaniczne

  • usterki powstałe z wyniku zaniedbania użytkownika lub niezgodnego z instrukcją obsługi użytkowania

 

Formularz reklamacyjny do pobrania TUTAJ.

 

Informacje prawne

Powyższe zapisy nie ograniczają oraz nie wyłączają uprawnień Kupującego będącego Konsumentem, które przysługują mu zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta, na mocy której konsument ma prawo do reklamacji.

Szczegółowe informacje na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

Sprzedawca nie jest producentem oferowanych Towarów. Niezależnie od obowiązków Sprzedawcy wobec Konsumenta, producent może ponosić odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany przez producenta. Gwarancja producenta nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Konsumenta wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Oferowane produkty są przeznaczone do użytku domowego. Użytek profesjonalny nie podlega gwarancji, zakup na użytek profesjonalny, związany zawodowo z prowadzoną działalnością nie podlega reklamacji.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium