Kontakt z obsługą i zamówienia telefoniczne: 538 445 040 pon.-pt. 9.00-16.00

Gwarancja

 

Gwarancja sprzedawcy

Każdy Konsument dokonujący zakupu w naszym sklepie ma prawo reklamować towar przez 12 lub 24 miesiące od zakupu w oparciu o ogólne przepisy rękojmi kosumenckiej. 

Jeśli masz jakikolwiek problem z zakupionym u nas produktem, skontaktuj się z nami, na pewno postaramy się go rozwiązać.

 

Gwarancja producenta

Oprócz gwarancji sprzedawcy, niektóre ze sprzedawanych przez nas produktów, są objęte także gwarancją producenta, na podstawie indywidualnych warunków danego producenta.

Możliwość skorzystania z gwarancji producenta jest wyszczególniona w opisie produktu.

 

Sprzedawca nie jest producentem oferowanych Towarów. Niezależnie od obowiązków Sprzedawcy wobec Konsumenta, producent może ponosić odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany przez producenta. Jeśli dokument gwarancyjny producenta przewiduje taką możliwość, Klient może również zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie.

Gwarancja producenta nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Konsumenta wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Gwarancji nie podlegają baterie. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium